Razgovaraju Balabanović i Srećković:
Balabanović: Razume sve naša Mati. Uzima i uznosi. Nije briga čoveku i ženi koji znaju biti zahvalni….
Srećković: Otputujmo negde zajedno! Planine, mora, reke, jezera, mali gradovi i sela, posetimo usamljenog rođaka, brata.... nekoga ko nas se još seća….
Balabanović: Hrana nije nevidljiva. Vode što dalje idemo to bistrije ima. Mogu biti nepoželjni insekti i zmije. Sa njima se nikada ne zna a mutacija je na visokom nivou...
Srećković: Ne prihvatam poraz po cenu pobede!
Balabanović: Ja sam pesnik ... Tako da ajte' ljudi... ne treba sve što rekoh, “zdravo za gotovo” pobrati. Ima puno toga što nisam ni hteo ni znati….
Srećković ućuta, jedno oko široko otvori, dok na drugo začkilji...
Sebastian Sava Gor
✦ Zvanični sajt ✦
✦ Knjige · Nova Poetika ✦
✦ Wikipedia ✦
✦ Scribd & Društvene mreže ✦
✦ YouTube kanali ✦
✦ Dobra Knjiga · Izdanja ✦

Нема коментара:
Постави коментар